Nákup na e-shopu Militarysklad.cz

 

Hledání zboží

Nejčastěji používané je vyhledávácí pole, kde zadáváme hledané slovo. Po zadání několika prvních písmen se vám začnou našeptávat produkty, popřípadě kategorie. Pokud znáte objednací kód zboží, je možné zadat objednací kód a hned za něj středník ; , takto se vám rovnou vyhledá konkrétní produkt.

Stromové členění - pokud chcete zobrazit celé kategorie produktů pro pozdější filtraci, používejte stromové rozdělení katalogu zboží v menu vlevo. Poté je možné použít filtraci produktů.

Výrobci - pokud potřebujete zobrazit produkty od konkrétního výrobce, rozklilkněte "Výrobci" a vyberte dle abecedního seznamu daného výrobce. Poté je možné použít filtraci produktů

Filtrování

Po rozbalení filtrování lze libovolně filtrovat dle ceny, skladové dostupnosti, výrobce, barvy, velikosti. Filtrování funguje a přepočítá se, ať se pohybujete kdekoliv. V závorce se objevuje aktuální počet produktů pro daný filtr. Filtr se automaticky přepočítává a aktuální filtrace se vám objeví nad výpisem produktů, křížkem jednoduše odstraníte, pokud již nechcete filtrovat. Filtr lze použít jak přes výrobce tak, přes katalog zboží, ale i třeba na vaše oblíbené produkty.

Registrace

Pokud předpokládáte, že budete nakupovat častěji, využijete registraci. Umožní vám další nákupy provést rychleji. Dále získáte možnost označit si své oblíbené položky, vidět historii svých objednávek.