DOPRAVA A PLATBA

Níže naleznete přehled možných způsobů dopravy a platby za objednané zboží

Při objednávce nad 2.500 Kč je dopravné a dobírečné ZDARMA!

Doprava

Česká pošta - balík do ruky
Balík vám bude doručen a předán osobně - pošta se s vámi spojí na základě vámi uvedeného telefonního čísla nebo e-mailu. Můžete si upravit čas nebo způsob doručení. Při neúspěšném pokusu o doručení bude balík uložen na poště.
Česká pošta - balík na poštu
Balík bude automaticky uložen na vámi vybrané poště (bez pokusu o doručení). Budete informováni o možnostech vyzvednutí prostřednictvím SMS nebo e-mailem.
Česká pošta - balíkovna
Balík bude automaticky uložen na vámi vybrané poště se službou balíkovna (bez pokusu o doručení). Budete informováni o možnostech vyzvednutí prostřednictvím SMS nebo e-mailem.
 
DPD
Doručuje zpravidla do druhého dne od expedice z našeho skladu, v termínu od 8 do 18 hodin. Obdržíte SMS nebo e-mail s informacemi o zásilce. V den doručení vás bude kurýr kontaktovat ohledně upřesnění dodávky. Pokud vás kurýr nezastihne na uvedené adrese, zanechá na místě Oznámení o neúspěšném pokusu o doručení. Více na www.dpd.com/cz
 
PPL
Řidič vás bude v den doručení telefonicky kontaktovat, aby s vámi domluvil podrobnosti předání, oznámí vám přibližný čas doručení a výši dobírky. Zásilku standardně doručují v rozmezí 8–18 hodin v pracovní dny. V případě nezastižení vám zanechají oznámení a balík se pokusí doručit ještě jednou následující pracovní den. Dobírku můžete uhradit platební kartou.
 
Osobní vyzvednutí
Můžete si zvolit osobní vyzvednutí objednaného zboží na naší prodejně v Litvínově, Ústí nad Labem nebo Teplicích. Pracovníci prodejny vás budou kontaktovat, až bude zboží připraveno k vyzvednutí. Zboží na prodejnách je možné zaplatit platební kartou.

Platba

Dobírkou. Částku za zboží zaplatíte dopravci v hotovosti nebo platební kartou.
 
Platební kartou on-line. Pro majitele karet VISA, MasterCard a Maestro. Budete přesměrováni na platební bránu.
 
Převodem z účtu. Při zvolení této platby vyčkejte na zálohovou fakturu, kterou obdržíte na vámi uvedený e-mail.