.Zavírací nůž ze série druhé světové války inspirovaným letadlem Supermarine Spitfire. Obashuje - otvíráky, šroubováky, vývrtku, pinzetu, šídlo, párátko, odizolátor, kroužek na klíče. Délka zavřeného nože - 9 cm. Další informace
| Teplice |
Skladem 1 kus |
| Litvínov |
Na objednávkuk vyzvednutí za 3 dny |
| Ústí n/L |
Na objednávkuk vyzvednutí za 3 dny |
Multifunkční kapesní nůž s druhoválečným motivem - ústředním motivem je letadlo Supermarine Spitfire, který létal ve službách RAF (zařazen 1938). Nůž je vybavený dalšími praktickým nástroji a bude tak skvělým společníkem na piknik, na túru i pro každodenní použití.
| Typ nože | Nářaďový |
|---|---|
| Délka čepele | 6,5 cm |
| Délka rukojeti | 9 cm |
| Celková délka nože | 15,5 cm |
| Materiál čepele | Nerezová ocel |
| Materiál rukojeti | Plast |
| Typ ostří | Hladké ostří |
| Typ pojistky | Slip Joint |
| Vybavení nože | Malá čepel , Odizolovač drátů , Otvírák na konzervy , Otvírák na lahve , Párátko , Pinzeta , Šroubovák , Vývrtka |
Značka Fostex Garments (Garments = oděvy) je zaměřená a známá již od osmdesátých let především výrobou vojenských oděvů. V naší nabídce od Fostexu najdete široký výběr oblečení, pokrývek hlavy, nepromokavých vaků a batohů.