Materiál čepele: nerezová ocel 440 A. Materiál střenky: paroh. Délka výrobku: 106 mm. Délka čepele: 80 mm. Šířka čepele: 15 mm. Hmotnost výrobku: 170 g. Pouzdro: kožené pouzdro. Další informace
| Teplice |
Skladem 2 kusy |
| Litvínov |
Skladem 1 kus |
| Ústí n/L |
Skladem 1 kus |
Lovecký nůž FIXIR je vybaven čepelí z velmi kvalitní nerezové oceli 440A o tvrdosti 54-57 HRc. Čepel loveckého nože FIXIR má kónický výbrus, což umožňuje nejen lepší řezivost, ale i údržbu. Tento typ loveckého nože FIXIR je také vybaven kvalitní pilkou s dvěma řadami zubů. Dále je tento lovecký nůž FIXIR vybaven vývrtkou, páráčkem, otvírákem na konzervy a otvírákem na láhve, který lze použít i jako plochý šroubovák či k odstraňování izolace. Lovecký nůž FIXIR je vybaven hřbetní pojistkou backlock, pro větší bezpečnost při práci s nožem. Střenky loveckého zavíracího nože FIXIR jsou vyrobeny z pravého jeleního parohu. Lovecký nůž FIXIR je dodáván včetně koženého pouzdra s logem Mikov.
| Typ nože | Nářaďový |
|---|---|
| Délka čepele | 8 cm |
| Tloušťka čepele | 2,5 mm |
| Délka rukojeti | 10,7 cm |
| Celková délka nože | 18,7 cm |
| Materiál čepele | 440A |
| Materiál rukojeti | Rohovina |
| Typ ostří | Hladké ostří |
| Typ pojistky | BackLock |
| Pouzdro nože | Kožené pouzdro |
| Vybavení nože | Nehetník , Odizolovač drátů , Otvírák na konzervy , Otvírák na lahve , Páráček , Pilka , Šroubovák , Vývrtka |
| Hmotnost nože | 211 g |
Mikov, tuzemský výrobce nožířských produktů, jehož sídlo leží v severočeských Mikulášovicích. Historie podniku se dá vysledovat až do roku 1794, kdy Ignaz Rösler založil právě v Mikulášovicích první výrobnu nožů a drobného zboží. Firma, jak ji známe dnes, ovšem vzniká až v roce 1955 jako národní podnik. Mikov nabízí opravdu široký sortiment nožů, ať už jde o nože zavírací, lovecké, vyhazovací, pracovní, ale i kuchyňské, řeznické a sportovní nože. Všechny výrobky Mikovu se vyznačují elegantním designem a vysokou kvalitou zpracování.