Kapesní multifunkční nůž s nářadím. Na plastové rukojeti 3D orlice. Zavírací nůž s hladkým ostřím, pilka, ploché šroubováky, otvírák na lahve a na konzervy, křížový šroubovák, trn. Materiál - nerezová ocel s černěným povrchem. Další informace
| Teplice |
Skladem 1 kus |
| Litvínov |
Na objednávkuk vyzvednutí za 3 dny |
| Ústí n/L |
Skladem 1 kus |
Nářaďový multifunkční nůž černé barvy.
| Typ nože | Nářaďový |
|---|---|
| Délka čepele | 7,5 cm |
| Délka rukojeti | 11 cm |
| Celková délka nože | 18,5 cm |
| Materiál čepele | Nerezová ocel |
| Materiál rukojeti | Plast |
| Typ ostří | Hladké ostří |
| Typ pojistky | LinerLock |
| Vybavení nože | Bodec , Nehetník , Otvírák na konzervy , Otvírák na lahve , Pilka , Šroubovák |
| Hmotnost nože | 156 g |
Mil-Tec je obchodní značka společnosti Sturm Handels GmbH, která byla založena v roce 1971 v Německu, od roku 1983 je společnost zastoupena i v USA. V sedmdesátých a osmdesátých letech se společnost zabývala převážně obchodem s army přebytky. V roce 1995 zakládá Sturm svou obchodní značku Mil-Tec a začíná s výrobou oblečení a doplňků pro army, outdoor a security, kde u svých produktů kombinuje funkčnost a trvanlivost podle vojenských vzorů, oblečení jako kalhoty BDU, kalhoty ACU, nebo bunda M65 jsou toho důkazem. Pod značkou Mil-Tec dnes naleznete dámskou módů i dětské oblečení. Firma Sturm patří mezi největší světové hráče na trhu s vojenským vybavením a armádními přebytky. Army shop Military Range je od roku 2001 největším dovozcem a distributorem produktů Mil-Tec do ČR.