Lovecký nůž s celou řadou praktických nástrojů. Další informace
| Teplice |
Skladem 2 kusy |
| Litvínov |
Skladem 1 kus |
| Ústí n/L |
Na objednávkuk vyzvednutí za 3 dny |
Lovecký nůž FIXIR je vybaven čepelí z velmi kvalitní nerezové oceli 440A o tvrdosti 54-57 HRc. Čepel loveckého nože FIXIR má kónický výbrus, což umožňuje nejen lepší řezivost, ale i údržbu. Tento typ loveckého nože FIXIR je také vybaven kvalitní pilkou s dvěma řadami zubů. Dále je tento lovecký nůž FIXIR vybaven vývrtkou, páráčkem, otvírákem na konzevy a otvírákem na láhve, který lze použít i jako plochý šroubovák či k odstraňování izolace. Lovecký nůž FIXIR je vybaven hřbetní pojistkou backlock, pro větší bezpečnost při práci s nožem. Střenky loveckého zavíracího nože FIXIR jsou vyrobeny z velmi kvalitní imitace parohu.
| Typ nože | Nářaďový |
|---|---|
| Délka čepele | 8 cm |
| Tloušťka čepele | 2,5 mm |
| Délka rukojeti | 10,5 cm |
| Celková délka nože | 18,5 cm |
| Materiál čepele | 440A |
| Materiál rukojeti | Plast |
| Typ ostří | Hladké ostří |
| Typ pojistky | BackLock |
| Vybavení nože | Nehetník , Odizolovač drátů , Otvírák na konzervy , Otvírák na lahve , Páráček , Pilka , Šroubovák , Vývrtka |
| Hmotnost nože | 204 g |
Mikov, tuzemský výrobce nožířských produktů, jehož sídlo leží v severočeských Mikulášovicích. Historie podniku se dá vysledovat až do roku 1794, kdy Ignaz Rösler založil právě v Mikulášovicích první výrobnu nožů a drobného zboží. Firma, jak ji známe dnes, ovšem vzniká až v roce 1955 jako národní podnik. Mikov nabízí opravdu široký sortiment nožů, ať už jde o nože zavírací, lovecké, vyhazovací, pracovní, ale i kuchyňské, řeznické a sportovní nože. Všechny výrobky Mikovu se vyznačují elegantním designem a vysokou kvalitou zpracování.