Rybářský nůž je vícedílný, kterým snadno vykucháte rybu, odříznete vlasec nebo odstraníte šupiny. Další informace
| Teplice |
Skladem 1 kus |
| Litvínov |
Na objednávkuk vyzvednutí za 3 dny |
| Ústí n/L |
Na objednávkuk vyzvednutí za 3 dny |
Rybářský nůž je vícedílný, kterým snadno vykucháte rybu, odříznete vlasec nebo odstraníte šupiny. Rybářský nůž je vyroben z vysoce kvalitní nerezové oceli typ 420 s tvrdostí 53-55HRc. Kónický plochý výbrus čepele zajišťuje vyšší řezivost rybářského nože. Střenka rybářského nože je z kvalitního odolného plastu.
| Typ nože | Nářaďový |
|---|---|
| Délka čepele | 7,5 cm |
| Tloušťka čepele | 2 mm |
| Délka rukojeti | 10 cm |
| Celková délka nože | 17,5 cm |
| Materiál čepele | 420 |
| Materiál rukojeti | Plast |
| Typ ostří | Hladké ostří |
| Typ pojistky | Slip Joint |
| Vybavení nože | Nehetník , Odizolovač drátů , Odšupinovač ryb |
| Hmotnost nože | 92 g |
| Určení nože | Lov a Rybolov |
Mikov, tuzemský výrobce nožířských produktů, jehož sídlo leží v severočeských Mikulášovicích. Historie podniku se dá vysledovat až do roku 1794, kdy Ignaz Rösler založil právě v Mikulášovicích první výrobnu nožů a drobného zboží. Firma, jak ji známe dnes, ovšem vzniká až v roce 1955 jako národní podnik. Mikov nabízí opravdu široký sortiment nožů, ať už jde o nože zavírací, lovecké, vyhazovací, pracovní, ale i kuchyňské, řeznické a sportovní nože. Všechny výrobky Mikovu se vyznačují elegantním designem a vysokou kvalitou zpracování.