Multifunkční nůž K25. Kleště, nůž s kombinovanou čepelí, otvíráky na lahve a konzervy a velká sada bitů. Další informace
| Teplice |
Skladem 5 kusů |
| Litvínov |
Skladem 1 kus |
| Ústí n/L |
Na objednávkuk vyzvednutí za 3 dny |
Univerzální multifunkční nůž španělského výrobce K25. Nůž nabízí kleště, nůž s kombinovanou čepelí (vhodný na řezání lan i pásů), otvíráky na lahve a konzervy a velkou sadu bitů. Souprava je vhodná pro každodenní nošení zejména díky velikosti klasického zavíracího nože. Čepel z nerezové oceli 440 je potažená titanovou vrstvou pro lepší ochranu. Otevírání nože pomocí kolíčku v čepeli a vnitřní pojistka LinerLock. Dodáváno s pevným nylonovým pouzdrem.
| Typ nože | Nářaďový |
|---|---|
| Délka čepele | 8,5 cm |
| Délka rukojeti | 11 cm |
| Celková délka nože | 19,5 cm |
| Materiál čepele | 440 |
| Materiál rukojeti | Guma |
| Typ ostří | Kombinované ostří |
| Typ pojistky | LinerLock |
| Pouzdro nože | Textilní pouzdro |
| Vybavení nože | Kleště , Kolíček na čepeli , Nástavec s bity , Otvírák na konzervy , Otvírák na lahve , Šroubovák |
| Hmotnost nože | 213 g |
K25 je obchodní značka spadající pod španělskou firmu Martinez Albainox, kterou v roce 1990 založil podnikatel José Martínez za účelem produkce a prodeje nožířských produktů. V sortimentu K25 naleznete opravdu široký výběr nožů, ať už zavíracích, tak i těch s pevnou čepelí. Společným jmenovatelem nožů této značky je využití kvalitní nerezové oceli (leckdy s titanovým povlakem), odolných rukojetí a nadčasového designu.