Materiál čepele: nerezová ocel 420 Materiál střenky: plast Délka výrobku: 90 mm Délka čepele: 70 mm Šířka čepele: 12 mm Hmotnost výrobku: 57 g Další informace
| Teplice |
Skladem 3 kusy |
| Litvínov |
Skladem 1 kus |
| Ústí n/L |
Skladem 1 kus |
| Typ nože | Nářaďový |
|---|---|
| Délka čepele | 7 cm |
| Délka rukojeti | 9 cm |
| Celková délka nože | 16 cm |
| Materiál čepele | 420 |
| Materiál rukojeti | Plast |
| Typ ostří | Hladké ostří |
| Typ pojistky | Slip Joint |
| Vybavení nože | Bodec , Nehetník , Odizolovač drátů , Otvírák na konzervy , Otvírák na lahve , Šroubovák , Vývrtka |
| Hmotnost nože | 76 g |
Mikov, tuzemský výrobce nožířských produktů, jehož sídlo leží v severočeských Mikulášovicích. Historie podniku se dá vysledovat až do roku 1794, kdy Ignaz Rösler založil právě v Mikulášovicích první výrobnu nožů a drobného zboží. Firma, jak ji známe dnes, ovšem vzniká až v roce 1955 jako národní podnik. Mikov nabízí opravdu široký sortiment nožů, ať už jde o nože zavírací, lovecké, vyhazovací, pracovní, ale i kuchyňské, řeznické a sportovní nože. Všechny výrobky Mikovu se vyznačují elegantním designem a vysokou kvalitou zpracování.