Multifunkční nářaďový nástroj, který se vyznačuje širokou škálou využití při zachování kompaktních rozměrů a nízké hmotnosti. Další informace
| Teplice |
Na objednávkudodání zpravidla 18 dnů |
| Litvínov |
Na objednávkudodání zpravidla 18 dnů |
| Ústí n/L |
Na objednávkudodání zpravidla 18 dnů |
Multifunkční nářaďový nástroj, který se vyznačuje širokou škálou využití při zachování kompaktních rozměrů a nízké hmotnosti. Díky nástroji STAKEOUT budete mít k dispozici kompletní kempingové vybavení pro založení ohně, přípravu jídla či stavění tábořiště. Rukojeť nástroje je vyrobená z hliníku, na nástroje byla použita odolná nerezová ocel.
Nástroje:
Specifikace:
| Typ nože | Nářaďový |
|---|---|
| Délka čepele | 5,4 cm |
| Délka rukojeti | 11,4 cm |
| Celková délka nože | 16,8 cm |
| Materiál čepele | Nerezová ocel |
| Materiál rukojeti | Nerezová ocel |
| Typ ostří | Hladké ostří |
| Typ pojistky | LinerLock |
| Vybavení nože | Karabina , Nůžky , Otvírák na lahve , Pilka , Pilník , Pinzeta , Pravítko , Šídlo , Škrtadlo , Vytahovač stanových kolíku |
| Hmotnost nože | 114 g |
Gerber je známý výrobce nožů, multitoolů a dalšího vybavení, jehož současná centrála leží v americkém státě Oregon, konkrétně ve městě Tigard.