Mimořádně odolný bajonet vzešlý z armádní řady nožů značky ONTARIO. Další informace
| Teplice |
Na objednávkudodání zpravidla 18 dnů |
| Litvínov |
Na objednávkudodání zpravidla 18 dnů |
| Ústí n/L |
Na objednávkudodání zpravidla 18 dnů |
Mimořádně odolný bajonet vzešlý z armádní řady nožů značky ONTARIO. Masivní clip point čepel s hladkým ostřím a plochým výbrusem je vyrobená z robustní a pro tento konkrétní typ nože upravené nerezové oceli 420 J2 s černou zinkfosfátovou povrchovou úpravou. Čepel je navíc v horní části opatřena pilkou a na středu naleznete otvor, který v kombinaci s pouzdrem slouží na štípání drátů. Protiskluzově texturovaná rukojeť je vyrobená z odolného plastu Kraton a je tvarovaná pro maximálně pevný úchop i v těch nejnáročnějších podmínkách. Hrušku rukojeti je možné použít k improvizovanému zatloukání. Samozřejmostí je masivní kovová záštita sloužící k připevnění na zbraně typu M16, M4 a AR-15. K noži je dodáváno plastové opaskové pouzdro s možností fixace na modulární platformy MOLLE/PALS.
Nůž US M9 nabízí:
| Typ nože | Pevná čepel |
|---|---|
| Délka čepele | 17,5 cm |
| Tloušťka čepele | 6,1 mm |
| Délka rukojeti | 13,5 cm |
| Celková délka nože | 31 cm |
| Materiál čepele | 420J2 |
| Materiál rukojeti | Kraton |
| Typ ostří | Hladké ostří |
| Pouzdro nože | Plastové pouzdro |
| Vybavení nože | Rozbíječ skla , Štípač drátů |
| Hmotnost nože | 786 g |
| Určení nože | Bojové |
Ontario Knife Company - výrobce nožů s dlouletou tradicí. Legendární nože s označením RAT jsou nestárnoucí legendou a těší se velké oblibě a prodávanosti.