Vesta taktická s odhozem COMBAT FLECKTARN

Výrobce: MFH int. comp.

EAN: 4044633071125

Objednávací číslo: 04573V

Cena s DPH
2 690,- Kč
Dostupnost - Na objednávku
Litvínov Na objednávku. Dodání zpravidla 2-10 dnů.
Ústí nad Labem Na objednávku. Dodání zpravidla 2-10 dnů.
TEPLICE OC Fontána Na objednávku. Dodání zpravidla 2-10 dnů.

Popis produktu

CIRAS (Combat Integrated Releasable Armor System neboli Bojový integrovaný systém odhoditelného brnění) je špičkový modulární nosič balistických plátů vyvinutý a vyráběný firmou Eagle Industries. Protože tento kousek vybavení oslovuje mnoho nadšenců moderního vojenského vybavení a příznivců airsoftu, ale pořizovací cena originálu od Eagle Ind. je neúměrně vysoká jejich potřebám, můžeme se setkat s řadou replik. Náš armyshop vám nyní přínáší i ekonomickou variantu: Combat Modular Vest od firmy MFH.

CIRAS je v současné době volbou číslo jedna pro americké speciální jednotky, npř. Marine Force Recon, Navy SEALs a spousty dalších. Nejvýraznějším prvkem vesty CIRAS je odhazovací systém, kterým lze prakticky jediným pohybem odhodit celý komplet a usnadnit tak například přístup ke zraněním nebo umožnit si únik z poškozeného či potápějícího se vozdla. Tento systém vesta převzala od svého předhůdce, FSBE, který byl vyvinut poté, co několik příslušníků Speciálního průzkumu Námořní pěchoty utonulo v potápejícím se vrtulníku, protože nemohli plavat obtěžkáni bojovým vybavením. Podle způsobu provedení odhazovacího mechanismu se CIRASy dělí na dvě verze: námořní a pozemní. U obou verzí je ale základem odhazovacího mechanismu ocelový drát, provlečený celým kompletem.

Zde najdete ukázku odhazovacího systému (námořní verze): https://youtube.com/watch?v=x3yGRGLZWJg

COMBAT MODULAR VEST od firmy MFH je kvalitně zpracovanou replikou systému CIRAS Maritime, včetně funkčního systému nouzového odhozu, kterou ocení zejména příznivci airsoftu pro její cenovou dostupnost. Vyráběna je v univerzální velikosti.